KONST / Litografier / Färglitografi 12826540
nr 1282 6540
Guillermo Silva Santamaria
(1921-2007), Colombia
Färglitografi, Signerad, numrerad 141/150. Motivet: 50x70 cm
Guillermo Silva Sanz de SantamarÃa, colombiansk konstnär född 1921, död 2007.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 20:24:01
21/10 17:08:10
Guillermo Silva Santamaria
Läs mer om Guillermo Silva Santamaria